Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Волонтерьский рух

Манько Михайло

Манько Михайло:

Коли я виконую волонтерські завдання, я розвиваюсь як різностороння особистість, а розвиваючи себе, я можу бути прикладом для інших. У виконанні цього бажання мені допомагає команда Фонду «Борисфен».

Гулько Олександр

Гулько Олександр:

Я отримую задоволення від роботи волонтера. Така діяльність корисна для саморозвитку, постійно насичує тебе позитивними емоціями. Приємно розуміти, що це сприяє розвитку нашого Волоського.

Манько Михайло

Лупачев Кирило:

Займатися улюбленими справами та отримувати при цьому нові знання – це цікаво. Кожного разу відкриваєш для себе щось нове: нові ідеї, нові знайомства. Волонтерство сприяє самовдосконаленню та практично надає безцінний досвід у роботі з людьми.

Яковенко Марко

Яковенко Марко:

Брати участь в житті громади та приносити користь, робити вклад в розвиток свого села – це найбільша нагорода для мене. Я пишаюсь тим, що приймаю участь в різних заходах та святах та маю можливість реалізувати свої ідеї через «Борисфен».

Гаржа Ірина

Гаржа Ірина:

Волонтерство допомагає відчувати себе потрібним, а також сприяє реалізації молоді в соціальній сфері. Так як наше село потребує реконструкції, то я впевнена, що молодь нашого села є першопочатковою складовою його відновлення. Така діяльність сьогодні вже розповсюджена в нашій країні і має дуже широкі перспективи, тому я б хотіла продовжити свою діяльність у цьому напрямку.

Лазарєв Серафим

Лазарєв Серафим:

Особисто моє визначення: волонтер – це людина, яка допомагає іншим людям, які потребують цієї допомоги. При цьому волонтер не шукає у своїй роботі вигоду, а знаходить у цій справі спокій душі.

Бондарев Олексій

Бондарев Олексій:

Я відчуваю в собі силу, щоб допомагати Фонду задля його розвитку і подальшого існування. Робота волонтера дає зрозуміти, що ти можеш робити добрі справи і при цьому допомагати громаді. Хто як не ми, однодумці і просто друзі, об’єднавши зусилля, можемо показати на своєму прикладі, що разом ми можемо змінювати громаду.

Баловацький Олексій

Баловацький Олексій:

Я вважаю, що волонтерство - це мій борг, тим паче, що я волонтер у своєму селі, і маю можливість займатися саморозвитком і бути корисним для односельчан.

Манько Поліна

Манько Поліна:

Розвивати село і об’єднувати людей заради спільної ідеї - завдання не із легких. Допомагаючи Фонду, я відчуваю, що приношу свій внесок в ті події, які щоденно змінюють наше життя. Мені подобається втілювати свою творчість в роботі з дітьми. Для мене волонтерство - це завжди приємно, цікаво та креативно.

Слєпцов Сергій

Слєпцов Сергій:

Я не можу байдуже відноситися до життя мого села, де я народився і проживаю. Мені подобається працювати у сфері організації свят, є можливість втілити в життя багато цікавих ідей. Сподіваюсь, що незабаром ми разом їх реалізуємо.

скачать софт

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду