Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Рада з соціального розвитку

Це унікальна платформа, на якій керівники соціальних закладів можуть регулярно зустрічатися та обговорювати нагальні питання, впливати на політику депутатського корпусу районного та сільського рівня. Для того, щоб рекомендації по соціальному розвитку села враховувались в планах і бюджетах всіх рівнів, крім усього іншого, рада з соціального розвитку виступатиме замовником по підготовці різних проектів і програм, націлених на розвиток села. Також буде виступати замовником з питань соціального розвитку села у Благодійному фонді громади «Борисфен». В свою чергу Благодійний фонд Волоської громади «Борисфен» зможе на високому професійному рівні залучати грантові кошти на ті проекти, які пройшли свій аудит у раді соціального розвитку. Ще однією особливістю роботи ради буде взаємодія з радою донорів. Якщо раніше фермери, підприємці хаотично і безперспективно надавали допомогу у різні соціальні установи села, то тепер їх допомога буде структурована. Таким чином, раді донорів буде легше реагувати на потреби громади і виділяти необхідну допомогу через Волоський фонд громади для підтримки зазначених вище установ.

Завданнями ради є: ініціація обговорення та лобіювання проектів з соціального розвитку нашого села.

Склад ради

У раду з соціального розвитку ми запросили керівників усіх соціальних установ нашого села:
1) директор Волоської середньої загальноосвітньої школи Топал. Р.О.,
2) завідувач дитячого дошкільного закладу Петухова Ю.А.,
3) голова ради ветеранів Назаренко Л.В.,
4) керівник поштового відділення Процюк Т.І.,
5) завідувач духовного та творчого розвитку дітей і молоді, директор Волоського клубу Махно О. В.,
6) директор БФ «Борисфен» Чупіта О.В.,
7) настоятель храму отець Андрій Пінчук, який водночас і староста сіл Волоське, Ракшівка, Майорка та Червоний садок, і батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу.

Члени ради


Ткачева Ніна Михайлівна

Ткачева Ніна Михайлівна

вчитель історії
Волоської загальноосвітньої
школи

Я вважаю, що в основі розвитку громади лежить залучення молоді та дітей до здорового способу життя, створення для кожного мешканця громади можливості для самовдосконалення та самореалізації, усвідомлення та відчуття громадянами власної значимості у своїй громаді.


Петухова Юлія Анатоліївна

Петухова Юлія Анатоліївна

завідувач дитячого
дошкільного закладу

Діти - це наше майбутнє. Тому саме від нас залежить, яку зміну ми собі виховуємо, які цінності ми вкладаємо в майбутнє покоління. Гідне виховання дітей – це запорука гуманного і здорового суспільства, безцінний вклад, який в першу чергу формує і нашу громаду.


Назаренко Леонід Володимирович

Назаренко Леонід
Володимирович

голова ради ветеранів

Хотів би бачити громаду об’єднаною та дружньою, всі ми розуміємо, що для цього потрібно докласти багато зусиль. Потрібно ще зі школи прививати патріотизм до свого села та країни, прививати повагу до літніх людей.


Махно Олександр Васильович

Махно Олександр Васильович

директор Волоського
клубу

Як працівник культури, вважаю за необхідне займатися культурним розвитком дітей та молоді. Маю за мету на рівні громади створити на базі Волоського будинку культури дитячий духовий оркестр. А маючи в селі гарний природний потенціал потрібно займатися розвитком зеленого туризму, що буде цікавим для людей різних вікових категорій.

скачать софт

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду