Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Про Дядю Вітю на "ІНТЕРІ"

Детально

На правому боці Дніпра, за 30 км від обласного центру знаходиться село Волоське. Село засноване у 1769 році. А про його заснування писали свого часу відомі українські історики А. Скальковський, Д. Яворницький, архієпископ Феодосій (Макаревський). Вдалося й нам знайти деякі архівні документи на цю тему. До ювілею заснування села наразі готується енциклопедичне видання. До його розробки долучився відомий історик, журналіст, письменник Микола Чабан. Його предки мешкали на території Волоського, то

Детально

21 жовтня поточного року, вже традиційно усім селом відзначили свято волоського горіху.На цей раз свято пройшло у особливій урочистій атмосфері.                     

Детально

«Масштабне відродження інфраструктури Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Розпочали з найболючішого – капітального ремонту вулиць. Щороку обласним коштом оновлюємо понад півтори сотні доріг. У Дніпровському районі, приміром, цьогоріч відремонтували сім вулиць, і ще дев’ять плануємо оновити до настання холодів», – зазначив Валентин Резніченко.

Детально

Напередодні Волоської Спартакіади Староста громади Андрій Пінчук та директор Фонду "Борисфен" Оксана Чупіта розповіли про те, як планується розвивати спорт та фізичну культуру в Новоолександрівській об'єднаній громаді. Також повідомили про хід підготовки Спартакіади. Нагадуємо, що 27 травня на території Волоської школи пройде І Волоська Спартакіада. Запрошуємо всіх до участі!

Детально

Громады четырех сел в Днепропетровской области выбрали своим старостой местного священника. Дорога к селу Волосское, в тридцати километрах от Днепра, идет через дачные поселки. В утренней маршрутке - не протолкнуться, пенсионеры с ведрами и садовым инвентарем активно обсуждают последние новости: разговор о переименовании города плавно переходит к прополке и удобрениям. По пути салон постепенно освобождается, затихают разговоры.

Детально

  Пропонуємо Вашій увазі репортаж, який вийшов на 34 каналі в програмі "Деталі". Сюжет присвячений першим трудовим будням на посаді старости села о. Андрія Пінчука.

Детально

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду