Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Про Дядю Вітю на "ІНТЕРІ"

Детально

Ось і мультфільм над яким працювали наші мрійники та починаючі мультиплікатори.

Детально

Вячеслав Горобець та Сергій Шеповалов поїхали до Волоського, села Новоолександрівської об’єднаної громади за досвідом і записали неймовірно мотивуюче інтерв’ю зі старостою села. 

Детально

ПРО ДЯДЮ ВІТЮ НА ІНТЕРІ

Детально

Шановні друзі!  Для усіх зацікавлений, як і обіцяли, відео шкільних дебатів.         

Детально

21 жовтня поточного року, вже традиційно усім селом відзначили свято волоського горіху.На цей раз свято пройшло у особливій урочистій атмосфері.                     

Детально

«Масштабне відродження інфраструктури Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Розпочали з найболючішого – капітального ремонту вулиць. Щороку обласним коштом оновлюємо понад півтори сотні доріг. У Дніпровському районі, приміром, цьогоріч відремонтували сім вулиць, і ще дев’ять плануємо оновити до настання холодів», – зазначив Валентин Резніченко.

Детально

Напередодні Волоської Спартакіади Староста громади Андрій Пінчук та директор Фонду "Борисфен" Оксана Чупіта розповіли про те, як планується розвивати спорт та фізичну культуру в Новоолександрівській об'єднаній громаді. Також повідомили про хід підготовки Спартакіади. Нагадуємо, що 27 травня на території Волоської школи пройде І Волоська Спартакіада. Запрошуємо всіх до участі!

Детально

  29 березня 2017 року у м. Дніпро Дніпропетровським ВПУ "Центр розвитку місцевого самоврядування" в рамках реалізації програми "U-LEAD з Європою" проведена "Програма для України - розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” Участь у конференції взяли старости з Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей.    

Детально

  Сніг – це прекрасне «поле» для дитячих ігор: можна кататися на санках, ліпити сніговиків, грати в сніжки та багато іншого.

Детально

    25-річчя Незалежності України!Україна – це золота чарівна сторона, де земля рясно уквітчана зеленню. Країна з багатим та славним минулим, місце, де лунає пісня солов’їна та буяють квіти на вишиванках.Україна – це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини, країна гарячої любові до народу та довгої вікової героїчної боротьби за його волю.

Детально

  Пропонуємо Вашій увазі репортаж, який вийшов на 34 каналі в програмі "Деталі". Сюжет присвячений першим трудовим будням на посаді старости села о. Андрія Пінчука.

Детально

Реформа місцевого самоврядування є однією з ключових змін в державі, необхідних для європейського розвитку України на сучасному етапі. Все очевидніше, що зворотнього шляху не має, а перші результати роботи об’єднаних територіальних громад чітко свідчать про переваги децентралізації та лідируючу роль місцевого самоврядування в питаннях розбудови країни.

Детально

20 травня поточного року наше Волоське святкувало відкриття Благодійного фонду «Борисфен» Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади. Святкувало "День Борисфену". 
Фонд створений у селі Волоське, яке знаходиться на правому березі Дніпра. Розташоване Волоське у легендарних місцях. Тут ревіли дніпрові пороги, знаходилася знаменита скеля Богатир, а біля південної околиці, де село межує зі своєю фактично

Детально

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду