Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Цими вихідними у Волоському храмі Фонд громади "Борисфен” провів заняття зі створення якісного відеоролику та підвів підсумки по реалізації проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді”, що фінансується Благодійною організацією "Львівська освітня фундація”. Учасники тренінгу на попередніх заняттях вчились створювати історію, брати інтерв’ю, писати цікаві статті, створювати якісні фото зі смартфону та квадрокоптеру. Всі ці знання стали в нагоді майбутнім журналістам, коли вони

Детально

Цієї неділі, 1 листопада, свій вихідний учасники тренінгу провели з користю та в навчанні. Вчили основні принципи фото та відеозйомки.

Детально

 У неділю, 23 серпня, на території храму Святого Архістратига Михаїла села Волоське Фонд громади "Борисфен” продовжив навчання та підготовку молодих та амбітних майбутніх mojo журналістів.

Детально

      У суботу, 15 серпня, Фонд громади "Борисфен” зібрав активну молодь на перший тренінг у рамках проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді”, що фінансується Благодійною організацією "Львівська освітня фундація”.

Детально

Благодійний фонд «Фонд громади «Борисфен» розпочинає реалізацію грантового проєкту «Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді» за підтримки БО «Львівська освітня фундація». В рамках проєкту буде відібрана група з 15 учасників.

Детально

Завітайте у Волоське на вечорниці!

Детально

Фонд громади «Борисфен» бере участь у проекті "Дельта Милосердя"

Детально

  Нині у Волоського фольклорного ансамблю "Ромашка” свято - 20-ти річний Ювілей.

Детально

Поринь у вир гітарної музики та чудового вокалу
Приєднуйся до кола друзів та гарної компанії.

Детально

Наша Майстерня незвичайна. Це місце, в якому вироблятимуться іграшки для прикрашання нашої різдвяної волоської ялинки. Це місце - Ваш дім. Це місце - багато домів добрих і веселих волохів.

Детально

Вже декілька років у Волоському працює волонтерський корпус - це молодь та школярі, які активно беруть участь у всіх заходах, які проводяться у селі.

Детально

  Ось і відгриміло свято. 250-річчя заснування Волоського. Волоське - село зі своєю самобутньою історією, долею, людьми різних націй, які знайшли на цих берегах, схилах, полях і балках свій дім.

Детально

    Приєднайся до святкування 250-річчя села Волоське!  

Детально

  Івана Купала – одне з найбільших стародавніх магічних слов'янських свят. Українці відзначають його в ніч з 6 на 7 липня. Та й волохи не стоять осторонь. 

Детально

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду