Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Молодіжна рада

Молоді люди с. Волоського хочуть змінювати світ навколо себе, хочуть, щоб наше село було сучасним, екологічним і демократичним. Тому найактивніші з них зібралися і створили молодіжну раду. До складу Молодіжної ради входитимуть учні старшої школи, студенти та молоді люди до 25 років.

Ми, молодь села, бачимо роботу молодіжної ради наступним чином. У молодіжної ради буде свій бюджет. З нього можна буде роздавати мікрогранти для реалізації молодіжних програм. Таких як, наприклад, просування демократичних цінностей серед молоді, створення молодіжного балочного парку або створення молодіжного клубу, відкриття тренажерного залу для молоді, програми з міжнародного обміну, для найкращих студентів нашого села створення проектів іменних стипендій, підтримка ініціатив невеликих молодіжних груп, проведення в нашому селі різних культурних масових заходів, націлених на розвиток молоді, розширення їх кругозору.

image

Завданнями ради є:

Рада створилась задля реалізації наступних завдань: об’єднати молодь; розвинути демократію серед молоді; надати допомогу молодим людям у їх самореалізації (освіті, спорті, патріотичному вихованні тощо).

Склад молодіжної ради

Маргарита Кожемяк

Маргарита Кожемяк:

«Зі створенням Громади наше село отримало друге дихання. Окрім різних заходів, спрямованих на покращення комунально-житлової сфери, освітлення, ремонту доріг (що все є безсумнівно важливим), без уваги не залишився і розвиток культурної сфери».

Поліна Манько

Поліна Манько:

«Організація різноманітних заходів: концертів, будування нових ігрових та спортивних майданчиків, фан-зон тощо сприяє заохоченню людей, а особливо молоді, стати не просто глядачами, а й одними з організаторів чи волонтерами. Ось саме для цього існуємо ми - Молодіжна Рада с. Волоського».

Ксенія Рудова

Ксенія Рудова:

«Разом ми вирішуємо, які заходи ми можемо провести чи організувати, коли і яким чином це можна втілити. Наш молодий запал і креативність допоможуть втілити в реальність найрізноманітніші ідеї, які, до речі, ми з радістю приймаємо від усіх бажаючих. Ми впевнені, що успіху не досягає лише той, хто нічого не робить!»

скачать софт

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду