Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

В неділю ми зібралися в нашому храмі, аби не тільки помолитися, а й особисто попросити прощення, у тих, з ким бачимось лише в церкві. Цього дня прийшло багато дорослих, але дітей було ще більше! Це все тому, що по завершенні богослужіння на них чекало довгоочікуване свято.

Детально

У суботу 23 лютого у Волоському Фонд громади «Борисфен» провів один з найзапальніших заходів – дискотеку 80-х.

Детально

Давайте відкинемо комплекси і з головою зануримося в ті, золоті 80-90 ті!

Детально

27 січня поточного року у с. Волоське Фонд громади «Борисфен» провів щорічний зимовий конкурс «Побудуй своє снігове місто».

Детально

Фонд громади «Борисфен» запрошує усіх жителів Волоського та гостей села творчо та весело провести вихідний день у колі родини. Тож приходьте на розважальний конкурс «Побудуй своє снігове місто».

Детально

22 грудня поточного року пройшов заключний захід, серед багатьох, у рамках грантового проекту «Збережемо довкілля у Волоському», на якому підводились підсумки реалізації проекту.  

Детально

Запрошуємо вас на підсумкову зустріч по грантовому проекту "Збережемо довкілля у Волоському"

Детально

Про Дядю Вітю на "ІНТЕРІ"

Детально

На правому боці Дніпра, за 30 км від обласного центру знаходиться село Волоське. Село засноване у 1769 році. А про його заснування писали свого часу відомі українські історики А. Скальковський, Д. Яворницький, архієпископ Феодосій (Макаревський). Вдалося й нам знайти деякі архівні документи на цю тему. До ювілею заснування села наразі готується енциклопедичне видання. До його розробки долучився відомий історик, журналіст, письменник Микола Чабан. Його предки мешкали на території Волоського, то

Детально

29 жовтня 2018 року школярі Волоської школи вчилися виготовляти власноруч компостери та перетворювати за їх допомогою органічні рештки на добриво.

Детально

20 жовтня у селі Волоське Фонд громади «Борисфен» провів тренінг «Раціональне використання природних ресурсів» по виготовленню компостера та основам компостування. Учасники із Новоолександрівки, Дослідного, Волоського та Старих Кодак спочатку опанували теоретичну частину основ компостування.

Детально

Фонд громади «Борисфен» запрошує саме тебе на тренінг з елементами майстер - класу «Раціональне використання природних ресурсів».

Детально

14 жовтня - напрочуд особливий день. Він поєднав у собі святкування Дня захисника України, день Покрови Пресвятої Богородиці, а волохи та гості нашого села зібрались на сімейне святкування Дня горіху та Дня врожаю.

Детально

 У старостаті пройшло одне з чергових засідань квартальних, на якому обговорювали важливі для життя села питання. Однією із проблем виявилося питання поводження із Твердими Побутовими Відходами (ТПВ).

Детально

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду