Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Інститут квартальних

За рішенням загальних зборів мешканців села Волоське було вирішено поділити територію села на 21 (двадцять один) округ. У кожному окрузі був обраний свій квартальний. Метою цього процесу було створення умов, при яких влада чутиме потреби людей, та стане можливим діалог з владою на рівні маленьких квартальних громад. Для нас дуже важливо, щоб суть та актуальність тих змін, які плануються в селі була зрозуміла людям. І ось, з одного боку, квартальні будуть такими людьми, які будуть на місцях роз’яснювати мешканцям свого округу про те, що зараз відбувається в селі, та з іншого боку, вони будуть представляти інтереси всього округу перед старостою і сільрадою. З третьої сторони, квартальні, зібрані разом в інститут квартальних, стануть в нашому селі органом самоорганізації населення. Ми плануємо підтримувати квартальні ініціативи, а також в майбутньому виділяти мікрогранти на проекти, які будуть затверджені в кожному із округів. Для нас дуже важливо, щоб люди, які відвикли від спілкування, живуть за принципом «моя хата скраю, нічого не знаю», навчилися об'єднуватися в маленькі громади для досягнення якихось важливих саме їх округу цілей. Також важливо підвищення соціально-побутової якості життя в нашому селі. Ось чому для нашого Фонду рада квартальних являється пріоритетом. Ми сподіваємося, що інститут квартальних незабаром стане впливовим інструментом, як для просування демократії в селі, так і для підвищення соціально-побутового рівня життя.

image

Мета:

Метою цього процесу було створення умов, при яких влада чутиме потреби людей, та стане можливим діалог з владою на рівні маленьких квартальних громад.

Людмила Шутяк:

Людмила Шутяк:

Голова ради квартальних

"Створення ради квартальних - початковий етап для створення органу самоорганізації населення, який буде діяти на території сіл Волоське, Ракшівка, Майорка, Червоний садок. Орган самоорганізації населення зможе вирішувати ті питання місцевого значення, що можуть бути успішно вирішені самим населенням. Розуміння що таке орган самоорганізації населення (ОСН), як його створити, які він має повноваження та можливості, дозволяє кожному з нас активізувати громадську ініціативу. Фонд «Борисфен» необхідний нашій громаді для розв’язання проблем громади, в даний час вибудовується довіра з боку мешканців до Фонду. В майбутньому ми бачимо Фонд як механізм партнерської взаємодії бізнесу, влади та громади з метою виявлення та вирішення проблемних питань громади. "

 


Карта кварталів (округів) сіл

Волоське, Ракшівка, Майорка та Червоний садок

Карта кварталів (округів) села Волоське

№ кварталу

П.І.Б. квартального

1

Тищенко Анатолій Петрович

2

Шмалько Віктор Іванович

3

Ігнатович Лілія Володимирівна

4

Круглов Сергій Іванович

5

Данова Наталія Павлівна

6

Матвій Ігор Петрович

7

Устименко Людмила Іванівна

8

Слєпцов Сергій Юрійович

9

Снісар Валентина Миколаївна

10

Процюк Тетяна Іванівна

11

Демуш Надія Петрівна

12

Герасименко Лариса Петрівна

13

Гаржа Світлана Вікторівна

14

Чумак Наталія Степанівна

15

Руда Наталія Вікторівна

16

Рак Сергій Васильович

17

Іщук Катерина Ігорівна

18

Протопопенко Анатолій Васильович

19

Проценко Лідія Іванівна

20

Шмалько Антоніна Василівна

21

Іванова Світлана Борисівна

 

скачать софт

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду