Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Історія

Ми довго думали над тим як назвати наш Благодійний фонд. У нашому селі Волоському є дуже багато чудових історичних речей: це і давньокозацькі кладовища, і підземні ходи. Також на території нашого села знаходилася стоянка первісної людини. Свого часу археологи знаходили найрізноманітніші римські, грецькі монети. Приставали кораблі, велася жвава торгівля. На території нашого села знаходиться «Єкатерининська миля», кілька десятків курганів. Імператриця Єлизавета дозволила тут поселити Валлаха, звідси і назва Волоського. В нашому селі був автохтонний тип вишивки, який кілька років тому розшукували фахівці Запорізького державного університету історичного факультету. В нашому селі дуже-дуже багато яскравих образів, яскравих символів, і кожен з них підходить на те, щоб стати символом села і відобразитися в назві нашого фонду. Але головне що ми зрозуміли, що життя нашого села протікає навколо свого центру, і центр нашого села - це могутній Дніпро, який несе свої води тисячоліттями. Наше село народилося на березі Дніпра, живе на березі Дніпра і розливається на березі Дніпра, тому ми і вирішили, врешті-решт, назвати наш фонд давньою назвою Дніпра – Борисфеном. Бо головне, що об'єднує - це води Дніпра, тому ми і дали назву фонду «Борисфен». Але чому ми не назвалися «Дніпро»? Тому, що нас би плутали з футбольною командою. )))

Протягом 2012-2015 рр. в нашому селі дуже часто піднімалася ідея створення ефективного фонду громади з молодою високопрофесійною командою, яка зможе не тільки реалізовувати якісь проекти, але і залучати значну допомогу від національних і міжнародних донорів. Для нас ця ідея знайшла своє остаточне вираження наприкінці 2015 року, коли активними мешканцями нашого села було проведено близько 10 сесій мозкових штурмів для обрання та створення концепції майбутнього фонду, аналізу проблем і актуалізації завдань нашого села, для вирішення яких буде працювати команда фонду. Врешті-решт, 3 лютого 2016 року було проведено збори засновників фонду громади. До складу засновників увійшли найактивніші люди нашого села, які вболівають за майбутнє села і хочуть, щоб воно було затишним, комфортним та європейським. До складу засновників увійшли: Пінчук А.М. – голова Наглядової ради, Гарбуз А.М., Зерницький С.А., Кесов С.В., Сущенко С.О.

image

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

скачать софт

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду