Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

В зимовий час в селі у людей завжди більше вільного часу,який нікуди подіти. У активних мешканців нашого села Волоське виникла ідея – створити клуб для людей, у яких є вільний час, щоб це було місце, де люди просто зустрічатимуться для спілкування. Завдяки активістам у нашому селі був створений такий клуб під назвою «Софія».

В минулу середу, 15 лютого, відбулася перша зустріч. Основною задачею на це зібрання було складання плану заходів - чим би учасники клубу хотіли займатись на зустрічах, щоб діяльність була активною і цікавою.

Учасники клубу «Софія»планують в поточному році відзначати разом дні народження, влаштовувати перегляд фільмів, разом слухати улюблені пісні, також організовувати виїзди в театр, поїздки в Петриківку, Хортицю і ще багато чого цікавого. На наступну зустріч, 22 лютого, з нагоди масляної буде проводитися конкурс «Млинопеки», на який учасники клубу запрошують всіх бажаючих.

Ідея створення цього клубу виникла спонтанно і сподіваємось, що це стане доброю традицією зустрічатись разом, в теплій атмосфері, обмінюватись досвідом, і дізнаватись щось нове. Нагадуємо, що засідання клубу буде проходити щосереди.

Приходьте 22 лютого о 10.00 в клас недільної школи, приймайте участь в конкурсі «Млинопеки», цікавого всім дозвілля!

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду