Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

"На правому березі Дніпра біля легендарних дніпровських порогів розташовані два прадавніх села — Волоське і Майорка Дніпропетровської області. Авторами книги, що ведуть своє коріння з цих місць, описані родоводи своїх та багатьох інших сімей цього краю. Подано багатий історичний матеріал і ретельно записані спогади самих мешканців, які охоплюють події від початку XX століття до нині." – ці рядки з книги Миколи Чабана « Чую ваш голос»

Микола Чабан – український журналіст, редактор, письменник, літературознавець, краєзнавець, дослідник-пошуковець. «Чую ваш голос»- це унікальна книга, в якій описана історія села, змальоване життя людей, їх розповіді.

2 лютого о 14.00 у приміщенні Волоської школи відбудеться зустріч з Миколою Чабаном. Запрошуємо всіх бажаючих: дітей, батьків та вчителів долучитися до цікавої зустрічі, послухати цікаві розповіді про рідне село та задати питання авторові.


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду