Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Зима - казкова пора року. Не тільки через те, що на цю пору року припадає багато свят, які люблять і дорослі, і малеча. Але й тому, що саме взимку випадає багато снігу. Сніг – це прекрасне «поле» для дитячих ігор: можна кататися на санках, ліпити сніговиків, грати в сніжки та багато іншого.

Поки надворі ще є багато снігу, в Волоському провели розважальний конкурс «Побудуй своє снігове місто». В конкурсі активно приймали учать не лише діти, але й дорослі. Свято проходило на території шкільного стадіону, де зібралося досить багато охочих побавитися зі снігом. Всіх бажаючих розділили на дві команди, кожна команда придумала для себе назву та девіз, адже кажуть як корабель назвеш, так він і попливе. На роботу кожній команді була дана година. Працювали завзято і весело. Команда під назвою «Архітектори снігових фортець» здивувала всіх своїм сніговим містом, в якому живуть казкові герої: Крокодил Гена, Чебурашка. Світлана Гаржа, капітан команди, виявила ініціативу, прочитавши оголошення про конкурс, підготувала ескізи свого казкового містечка та його героїв. Команда «Єдина Україна» змайструвала сніговика-дорожника, в руках якого снігоприбиральна лопата, а на голові відро.

Після завершення відведеного часу комісія оцінила роботу обох команд та оголосила, що перемогла дружба. На святі були присутні голова Новоолександрівської сільської ради Олександр Олексійович Візір та староста нашої громади Андрій Миколайович Пінчук. Всіх учасників нагородили грамотами, дітям вручили подарунки, а трьом найактивнішим учасникам Олександр Олексійович вручив індивідуальні грошові подарунки. Щиро вітаємо всіх учасників.


Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто
Снігове місто

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду