Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Подорожі грають важливу роль в житті будь-якої людини. Будь-яка мандрівка в далекі або ближні країни дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. Подорожуючи світом, людина краще починає розуміти, чого вона хоче від життя. Під час подорожі формуються її життєві цінності, вигострюються навички виживання, з’являється бажання бути незалежним.
Керуючись цими ідеями ми (8 мешканців Волоської громади) вирішили відправитись в паломницьку подорож по країнам Прибалтики, Польщі та Швеції. 
Розпочалась вона 24 грудня з величного міста Львова. Ми не втрачали можливості побачити щось нове у Львові, хоча вже були в ньому не раз. Цього разу відвідали музей-заповідник «Личаківський цвинтар», який на нас справив неперадаване враження, особливо пам'ятник Каменяру (Івану Франку). Рекомендуємо всім відвідати за нагоди. 
Зі Львова пізно вночі ми автобусом поїхали у столицю Польщі Варшаву. Там мали казкову прогулянку вечірнім містом. В Варшаві ми потрапили на велике свято - католицьке Різдво, дерева і будинки були прикрашені ілюмінацією, скрізь чутно святкові пісні, казкова атмосфера. Ввечері нам пощастило, ми поїхали у гості до нашої вчительки англійської мови Йоланти, вони нас там чекала, якраз на свята поїхала на батьківщину. Відсвяткували католичне Різдво разом з її родиною. Вдячні їм за гостинність.
Провівши день у Варшаві, ми відправилися до Риги, там також мали невелику прогулянку, оскільки звідти паромом «Isabelle» (він дуже великий, на ньому є все, що тільки може бути), перепливши Балтійське море, потрапили до Стокгольму. Швеція зустріла нас теплим сонячним промінням. Всіх зачарувала краса цього міста. Середньовічні вулички, бруківка, архаїчна архітектура. Музей «Vasa» у Стокгольмі - це дещо, 52-х метровий корабель XVII століття (який на 90% такий самий, як був тоді). Ми цілий день гуляли по місту, насолоджуючись красою. Вдосталь нагулявшись красивими вуличками Стокгольму, ми на тому ж паромі вирушили до Риги.
В Ризі ми потрапили на конференцію християнської молоді. Нас розселили по сім’ям, де ми жили наступні три дні. За цей час ми встигли нагулятися по місту, поспілкуватися з місцевими жителями та туристами, які приїхали з різних куточків світу. Молоді люди з усієї Європи – католики, православні та протестанти – взяли участь у 39-й зустрічі, яку проводила спільнота Тезе у Ризі, столиці Латвії. 2 січня ця зустріч досягла Таллінну (Естонія) та Вільнюсу (Литва). В Тезе було 15000 осіб з різних країн, заходи проводились по чіткій програмі на кожен день. Було цікаво. 
Новий рік ми зустріли в Юрмалі. Прямо вночі у нас був невеликий концерт, в якому брали участь молодь з різних країн. З України було декілька груп, тому вирішили заспівати наших колядок, а в кінці виступу заспівали куплет пісні «Тиха ніч» і запропонували всім присутнім заспівати по черзі своєю мовою. Нашому здивуванню не було меж, коли ми зрозуміли, що кожен присутній заспівав її своєю мовою. Тобто, у всіх європейських народів є своя інтерпретація цієї пісні. 
Добре відсвяткувавши Новий рік та попрощавшись з новими друзями, ми вирушили до Таллінну. Тут здивувала атмосфера, і незважаючи на холод, ми гуляли до останнього. Вузькі бруковані вулички, нескінченні ряди витончених старовинних будинків і вежі, башти, які пронизують небо своїм вістрям або просто змушують підкидати голову, проходячи повз, це все не залишило нас байдужими. 
За ніч ми доїхали до Вільнюса, він прекрасний. Бруковані вулички, що розбігаються в різні боки, охайні будиночки, привітні люди. В столиці Литви відвідали дуже цікавий район – Ужупіс. Він знаходиться в старому місті і вважається районом, де живуть художники, діячі мистецтва. Жителі цього кварталу проголосили Республіку Ужупіс зі своїм власним прапором, президентом, конституцією і, навіть, армією.
Пізно ввечері, втомившись від довгої прогулянки містом, ми сіли в автобус і попрямували до кордону. 
Так і завершилась наша подорож. Втомлені, але щасливі, 3 січня ми приїхали додому, отримавши заряд енергії та купу вражень на весь рік.
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво
Новорічне паломництво

 

 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду