Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Щорічно 22 грудня в день зимового сонцестояння святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем та найдовшою ніччю в році, коли праця енергетиків є найпомітнішою.

В умовах сьогодення особливо гостро проявилась залежність життя громадян або розвиток будь-якої галузі економіки від електричної енергії. Адже електрична енергія – це світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування підприємств промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Ця високотехнологічна галузь потребує високої культури виробництва.

Невтомною працею, талантом і наснагою багатьох поколінь в області створено розвинутий, потужний енергетичний комплекс.

Хочеться вірити, що славні трудові традиції наших енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу в майбутньому та виведуть енергетику на якісно новий рівень.

Прийміть щирі з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, стабільної частоти у Ваших серцях та енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань.

 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду