Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

В житті громади одним з найголовніших чинників ефективної роботи є взаємодія влади і жителів. Злагоджена робота цих двох сил дозволить зробити життя мешканців набагато кращим та комфортнішим. 9 грудня в приміщенні храму св. Архістратига Михаїла відбулося засідання ради квартальних, на якому обговорювалось багато питань, що турбують жителів нашої громади.

Одним з таких питань було відновлення криниць. На території нашої громади є декілька криниць, з яких люди беруть воду для побутових потреб. Чи придатна ця вода для вживання, не відомо. Тому вирішили провести експертизу. У випадку, якщо вода придатна для пиття, то вирішено облагородити і забезпечити безпечний та зручний доступ до води.

Також було порушене питання про створення комфортних зупинок. В зимовий час люди змушені чекати автобус на сильному морозі, внаслідок чого велика кількість захворювань.

Поруч з вищезазначеними темами торкнулись і благоустрою вулиць. Наразі, проходить обрізання аварійних дерев. В майбутньому році планується провести насадження нових дерев, які не тільки зроблять гарним наше й село, а й захистять взимку від снігових заметів. Також зазначили, що планується завершити процес освітлення та асфальтування вулиць в майбутньому році.

Виявилось, що в нашому селі є декілька вулиць без назви. Це заважає створенню проекту на асфальтування та освітлення вулиць. Методом голосування наші квартальні обрали нові назви вулиць. Ця інформація буде передана до Новоолександрівської сілської ради на погодження та затвердження.

В кінці зібрання староста села Андрій Миколайович підвів підсумки зробленої роботи за минулий рік.

Це зібрання показало, що в нашій громаді є багато нагальних проблем, які потребують вирішення. Але добре, що в нашій громаді багато активних людей, які готові співпрацювати з владою і вирішувати проблеми громади.

 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду