Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Волоська громада в будь-яку пору року продовжує розвиватися. На шляху до кращого життя виконавча влада працює над всіма рівнями соціальної сфери.

Для покращення життя в селах громади та реалізації всіх бажаних заходів 9грудня поточного року відбулося друге зібрання ради соціального розвитку. На раді були присутні відповідальні керівники соціальних установ села. Обговорювалось багато питань, основним з них було прийняття бюджету на майбутній рік.

Кожен з присутніх підготував план заходів організації на рік і представив його членам ради, які вислухали та затвердили пропозиції до загального плану культурно – масових заходів та бюджету села.

Виконавчий орган по соціальній роботі з населенням вже взяв на контроль десять сімей, які потрапили в складні життєві обставини. З ними проведена відповідна робота, вже помітні перші позитивні результати. В майбутньому році буде продовжуватися робота з сім’ями, які опинились в тяжкому становищі. Бо сім’я це маленька ланка нашого суспільства, частинка нашої громади, якій ми бажаємо добробуту.

Будинок культури, який знаходиться в самому центрі села, вже давно зазнав фізичного зносу і за технічною оцінкою має аварійний стан. Фундамент вже не в змозі сприймати навантаження. Поступово проходить просідання будівлі. Тому деформуються несучі огороджувальні конструкції, з’являються тріщини. Експертна комісія винесла рішення - піддати будівлю знесенню. Звичайно, громаді потрібен новий будинок культури, який тепер необхідно збудувати.

В результаті обговорень було складено план заходів та бюджет для їх реалізації на майбутній рік з урахуванням інтересів та потреб жителів сіл громади, тому нам залишається чекати затвердження плану заходів та їх фінансування на профільних комісіях та сесії Новоолександрівської сільської ради.

А наша активна громада вже готова наступного року творити нові справи, творити нове життя!

Рада соціального розвитку

 

 


 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду