Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, його  не можна вважати святковим,  але він доцільно підкреслює необхідність забезпечення рівних прав людей з обмеженими фізичними можливостями, нагадує суспільству про всіх його громадян з різними життєвими потребами.

В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. А в 2005 році був ухвалений закон «Про реабілітацію інвалідів в Україні», яким визначені основні принципи створення правових, соціально-економічних, організаційних умов для функціонування системи підтримки фізичного, психічного і соціального благополуччя інвалідів.

За статистичними даними в Україні 2 мільйони 800 тисяч людей мають статус інваліда – це 6,1 % населення. На долю цих людей випали нелегкі життєві труднощі, адже їм набагато складніше пристосуватися до повноцінного життя, вести будь-яку діяльність. Але це люди, які, незважаючи на складні життєві обставини, проявляють велику силу духу та віру в життя, ми можемо лише пишатися їх оптимізмом.

Наш обов’язок – не бути байдужими до таких проблем та захищати гідність та права людей інвалідів. Інвалідність – це не вирок, історія знає багато випадків, коли люди з обмеженими фізичними можливостями ставали відмінними фахівцями, виявили себе ефективними та активними членами суспільства, підкорили висоти успіху – це видатні спортсмени,музиканти, актори,письменники, науковці,політики. Це ще раз нагадує нам про те, що наше життя в наших руках і ми самі творці своєї долі.

Прикладом жаги до життя може бути українка Юлія Ресенчук, дівчина з інвалідністю прикута до візка через автокатастрофу, є успішною бізнес-леді, очолює благодійний фонд, бере участь у модному показі як модель, знімається у зіркових фотосесіях. Своїм прикладом вона показує всьому світові, що при бажанні, навіть, з обмеженими можливостями людина може досягти успіху.

Міжнародний день людей з інвалідністю
 
Даша Безкостна,хворіє на ДЦП, художниця. Замість пензликів – пальці ніг. Лише у такий спосіб покручене хворобою тіло дівчинки дає їй можливість творити картини.

 

 

Міжнародний день людей з інвалідністю

 

 

 

Максим Веракса- український плавець, має порушення зору, чотириразовий паралімпійський чемпіон і володар бронзової нагороди Ігор-2008.

 

 

Міжнародний день людей з інвалідністю

 

 

 

Андрій Калина – український чемпіон, виборов одну з 24-х українських золотих медалей на параолімпійських іграх у Китаї у 2008 р., встановивши новий світовий рекорд на дистанції 100 м брасом із результатом 1.07.01.

 

 


 

 

 

Євгенія Волошина - в дитинстві вона втратила слух, але закінчила хореографічне училище, понад 10 років тому Євгенія організувала власний танцювальний колектив «Фенікс». Нині Є. Волошина – керівник театру «Райдуга» та колективу «Фенікс» у місті Одеса. Це єдиний в Україні танцювальний колектив, який складається з людей, що погано чують чи майже не мають слуху.

 

 

Міжнародний день людей з інвалідністю

 

 

 

Ілона Слуговіна зі своїм партнером Олександром Івановим здобули золото на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У жовтні 2008 року у Мінську (Білорусь) відбувся чемпіонат також зі спортивних танців на візках, у змаганнях золото одержала пара Надія Вербицька – Іван Сівак у категорії „латино-американські танці”. За підсумками участі у чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках команда України посіла третє загальнокомандне місце, завоювавши 3 нагороди, серед них 2 – найвищого ґатунку.

 

 

Міжнародний день людей з інвалідністю

 

 

 

Цей список можна довго продовжувати і люди, які його очолюють мають бути для нас взірцем натхнення, мужності та цілеспрямованості.


 


 


 

 


 скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду