Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Волоська загальноосвітня школа, яка знайшла своє розташування біля мальовничого берега Дніпра, цього року відзначала свою 80-у річницю. Знакову подію доповнила гарна звістка про капітальний ремонт навчального закладу, яка перетворила стареньку школу на комфортну та презентабельну будівлю з усіма урахуваннями сучасного навчального процесу.

Ще на початку серпня школа нагадувала справжній будівельний майданчик, робітники ТОВ «Хотей АС» розпочали виконання будівельних забов’язань. Ремонтні роботи проводились за кошти обласного бюджету. В даний час ще ведуться роботи у прилеглому приміщенні до шкільного комплексу - там бібліотека та медичний кабінет. Загальна вартість робіт 1 млн 730 тис. гривень.

У будівлі школи повністю замінили систему опалення та електричні мережі на нові, виконали внутрішнє утеплення стін. В кожному шкільному кабінеті замінили традиційні шпалери на пофарбовані стіни в кольори теплих відтінків. Це оптимальний варіант декорування стін, який не порушує вологообмін та дає якісне покриття поверхні. 

На зміну дерев’яній підлозі облаштували покриття лінолеумом. Також в класах встановили рукомийники, аби під час роботи можна було помити руки, не покидаючи межі класної кімнати, як було раніше. 

Для комфортного робочого і навчального процесу традиційні дошки замінили на нові магнітні дошки для крейди та поряд встановили мультимедійні дошки. Разом з цим оновили і весь комплект шкільних меблів: стільці, парти, шафи, робочий стіл вчителя; окремо облаштували зручні гардеробні для верхнього одягу та дошки для класних куточків.

Шкільні коридори стали комфортними та просторими за рахунок системи освітлення та вдало підібраної кольорової гами. На відміну від другого поверху, на  першому - покриття підлоги встановили з керамічної плитки, а біля входу в їдальню облаштували санвузол з рукомийниками та сушарками. Стіни шкільних коридорів прикрашають інформаційні стенди для батьків та учнів та вишиті полотна ручної роботи нашої односельчанки Нальоти Олександри.

Але не тільки учні радіють новим класам, робочі кабінети – директора та вчительську теж оновлено. 

Директор школи Топал Руслан Олексійович прокоментував: «Таке оновлення, безумовно, носить позитивний характер, адже в школі стало тепло і затишно, створені комфортні умови для роботи. Ходити на роботу тепер можна з подвійним задоволенням».

Вчителі зазначають, що діти радіють таким змінам та пишаються тим, що у них така гарна школа.

За робочим графіком до 20 грудня запланована здача в експлуатацію другої відремонтованої будівлі шкільного комплексу: бібліотека, медичний кабінет  та ще один навчальний клас.

Особливістю сучасних дітей є те, що вони дуже рано починають отримувати відомості з різних електронних джерел: телевізорів, DVD-програвачів, відеомагнітофонів, комп'ютерів, мобільних телефонів тощо. Для учнів Волоської школи тепер створено сучасні умови отримання знань. Побажаємо їм у цьому успіхів, а вчителям наснаги.
 
Галина Лісова

Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи
Ремонт Волоської школи


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду