Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Успіх будь-якої роботи залежить від правильно вибраного механізму керування, тим паче, якщо це робота в громаді. Аби досягнути максимальної злагодженості та розуміння, 21 листопада поточного року пройшло перше засідання ради соціального розвитку, яку складають керівники соціальних структур Волоської громади.

Безумовно, це слід розглядати як один із видів інтегрованого керування, який націлений не лише на вирішення проблем, а і їхнього попередження.


На засіданні провели обговорення цілої низки питань:
1.Підсумки по проведеним дебатам, присвяченим розвитку спорту та реалізації проектів.
2.Робота амбулаторії.
3.Ремонт будинку культури та подальший розвиток культури у громаді.
4.Робота з сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини.
5.Благоустрій села (ремонт вулиць та громадських будівель).
6.План роботи на грудень.


За результатами серії дебатів, присвячених розвитку спорту у Волоській громаді, всі матеріали взяті на опрацювання та підготовку проектів стосовно будівництва спортивної зали біля Волоської школи та спорткомплексу на території стадіону при в’їзді в село. Після вдалого проведення дебатів по спорту заплановано провести дебати по розвитку культурної сфери, які скоординують подальшу роботу Волоського будинку культури.
Особливу увагу приділили обговоренню проблем, що склалися у сім’ях зі складними життєвими обставинами. Виконавчий орган по соціальній роботі з населенням, в силу своїх повноважень, взяв на контроль десять сімей, в яких вже проведена профілактична робота та є позитивні зміни, які перш за все, мають на меті забезпечення сприятливих умов для виховання дітей. Адже сім’я – це маленька ланка суспільства, оскільки ми мешканці однієї громади, то будь-які зміни, навіть, в такій структурній одиниці, в деякій мірі матимуть своє відображення і на найближчому оточенні.
В питаннях благоустрою села обговорили ситуацію з поточним ремонтом вулиць та дитячого садочку. Всі роботи вже розпочаті, планується, що завершаться до кінця року.
Наразі розробляється злагоджений план роботи функціонування всіх органів соціальної, виконавчої влади та роботи Фонду «Борисфен» до кінця поточного року та на наступний 2017 рік.

 

Корисні обговорення


Корисні обговоренняскачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду