Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

З 1 січня 2016 року Волоська та Новоолександрівська сільські ради об’єднались і стали об’єднаною територіальною громадою. Повстало питання: хто ж буде старостою сіл Волоське, Ракшівка, Червоний садок та Майорка?

Активісти громади склали анкету та провели соцопитування. Хотілось дізнатись думку мешканців сіл щодо можливих результатів виборів, так званий екзит-пол. Звичайно, в анкету написали ймовірних кандидатів на посаду старости, самих активних та достойних для цієї посади. 

Результат виборів старости сіл Волоське, Ракшівка, Червоний садок та Майорка, які пройшли в селі Волоське 22 травня 2016 року, нам відомий. Згідно опрацьованих результатів серед 1235 зареєстрованих виборців у голосуванні прийняло участь 555 виборців нашого села, що становить 44,9%. Лідером голосування став Пінчук Андрій Миколайович, котрий набрав 505 голосів, що становить 90,99 % від загальної кількості мешканців, що взяли участь у голосуванні. 

Але ми хочемо, щоб наші мешканці знали і результат соцопитування, яке пройшло в лютому поточного року.

Такий вигляд мала анкета.

Соціальне опитування перед виборами старости
Соціальне опитування перед виборами старости

Результати соцопитування щодо виборів старости сіл Волоське, Ракшівка, Червоний садок та Майорка 2016 року
Соціальне опитування перед виборами старостискачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду