Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Питання розробки  соціальних проектів та приведення їх в дію створюють складний механізм, який поєднує в собі набуті знання, досвід та уміння правильно побудувати комунікативний діалог на різних рівнях. Спробувати на практиці детально вивчити основи написання проектів 23 липня 2016 року зібралися представники  Волоської та Новомиколаївської громади спільно з старостами громад - Пінчуком Андрієм Миколайовичем та Кушніковим Олександром Олександровичем.
 
Проектний менеджмент (англ. project management) на сьогоднішній день розповсюджене поняття, яке характеризує професійну діяльність, засновану на використанні сучасних знань, навиків, методів, засобів і технологій, орієнтованих на отримання ефективних результатів шляхом впливу на робітників для успішної реалізації проекту. Олександр Мітьков, експерт у соціальному проектуванні та комунікативних питаннях, допоміг активістам детально розібратися в структурі проекту, його успішному плануванні та подальшій реалізації на рівні взаємодії з органами влади.
 
 
 
В процесі освоєння нових знань учасники тренінгу розібрали  на складові поняття «проект» як процес, виділили актуальність тематики, навчились аналізувати існуючі проблеми, їх причини та наслідки, формулювати мету та основні завдання в структурі плану. Окрім планування, важливим розділом у написанні проекту є система фінансування, яка включає в себе бюджетні кошти, фінансування від місцевих підприємців або структур, залучення інвестицій від донорських організацій, політику фандрейзингу та підтримку грантами. Ключовою складовою в успішній реалізації розробленого проекту являється його моніторинг на кожному етапі, це може бути опитування, анкетування, збір необхідних  статистичних даних.
 
Учасники тренінгу відкрили для себе не тільки основи проектування, а й практично освоїли навики ефективної комунікації. Сам діалог при цьому виступає в ролі глибинного процесу обміну думками, і від того як ми вміємо правильно розуміти сенс сказаного залежить близько 70 % успіху діяльності. Адже саме в такий спосіб можна більш детально визначити зацікавленість та  потреби людей, населення, соціуму в цілому. Уміння правильно побудувати процес спілкування, навіть, на рівні громади, допомагає створити взаємодію, починаючи від ініціативної групи і до виконавчої влади.
 
Наприкінці зустрічі були оговорені можливі результати вище зазначеної діяльності в часових рамках (коротко - та довгострокові), також  кількісні та якісні. Розглянули також варіанти підтримки проекту після його реалізації, можливість на його базі створення нових проектів, розвитку його напрямків.
  
Можливість оговорити питання в рамках тренінгу з представниками різних громад показало ефективні результати, адже практика показує, що людей об’єднують спільні проблеми, а ось шляхи їх вирішення різні. Такий обмін досвідом пішов лише на користь, допоміг відкрити для себе нове бачення та нові ідеї.
  
Тренінг був проведений Благодійним Фондом «Помагаєм» в рамках реалізації проекту «Посилення експертного потенціалу громадських активістів Дніпропетровська та області» грантового проекту «Київський Діалог» ОДМГО «Культура Медіальна».
  
Лісова Галина
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
Нові горизонти
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду