Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Волоські активісти не перестають відкривати нові горизонти та охоче збираються на зустрічі в пошуках нових напрямків розвитку громади. Благодійний Фонд «Помагаєм» в рамках реалізації проекту «Посилення експертного потенціалу громадських активістів Дніпропетровська та області» грантового проекту «Київський Діалог» ОДМГО «Культура Медіальна» 23 червня 2016 року провів у Волоському тренінг «Основи фандрейзингу». Питання такої тематики дуже актуальні на сьогоднішній день для різної вікової категорії, адже грошові потоки, їх перенаправлення та залучення до діяльності містять багато питань та для багатьох здаються незрозумілими.

Проведення будь-якої діяльності, зазвичай, більш ефективне за фінансової підтримки, тому вміння знайти необхідні фонди, пробудити інтерес до свого проекту, презентувати його, розробити чітку програму заходів потребують додаткових знань та вмінь. Не так давно набуло поширення європейське слово – фандрейзинг.

Фандрейзинг (англ. fund - ресурси, фінансування, raise - знаходження, збір) - спланована і безперервна діяльність, спрямована на забезпечення організації ресурсами, необхідними для реалізації її статутних завдань. Саме з такою діяльністю Андрій Пінчук познайомив учасників тренінгу. Поряд з цим розглянули основні завдання та структуру напрямку: залучення ресурсів для цільових програм, ефективність діяльності організації, нові ідеї для реалізації майбутніх програм.

Тема фінансування перекликається вже з раніше проведеними тренінгами про активізацію громади, ведення проектної діяльності та написання грантів, адже успіх в такій справі, безпосередньо, залежить від грамотності в створенні проекту та вмінню налагоджувати контакти з потенційними донорами та організаціями, які в майбутньому профінансують проект.

Як і проект, фандрейзинг має свої етапи, починаючи від визначення потреб до аналізу результатів, але особливість такої діяльності носить більш економічний ніж соціальний характер. В головній ролі в цій сфері виступають пошуковець (приватна особа, неприбуткова організація) та донор (приватна особа, організація, яка надає кошти для реалізації проекту), успішним розумінням між даними суб’єктами є надання гранту на подальшу реалізацію конкретної роботи. Напевно, на сьогоднішній день – це одне із цільових завдань неприбуткової організацій, яке являється одним із гарантів підтримки та надійності.

Крок за кроком наші активісти впевнено набираються досвіду, активно приймають участь у навчальних тренінгах, розглядають детально ефективні інструменти та приклади успішного функціонування громадської діяльності. Тому тема фандрейзингу стала цінним доповненням до вже набутого досвіду та відкрила нове бачення у сфері громадської діяльності.

Але ніколи не варто зупинятися на досягнутому, потрібно ставити перед собою нові цілі та впевнено до них крокувати.

Лісова Галина


 Крок за кроком  Крок за кроком  Крок за кроком
     


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду