Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Громадське життя Волоської територіальної громади набирає нові оберти та охоплює все більше свідомих громадян. Нам всім відома давня істина: «Хочеш змінити світ - почни із себе». Саме для таких рішучих кроків 16 червня 2016 року зібралися на круглий стіл небайдужі місцеві активісти, представники влади та експерти з розвитку місцевих громад.

Голова Новоолександрівської сільської ради Олександр Візір ніколи не відноситься байдуже до місцевих ініціатив. На зустрічі він уважно вислухав кожного аби разом, спільними зусиллями вирішити важливі питання нашої об’єднаної громади. Андрій Пінчук, староста села Волоське зазначив, що зміни ніколи не даються легко, тому над проблемами треба працювати вже сьогодні, аби з часом кожен з нас усвідомив, що тільки від нас самих залежить, яке майбутнє ми хочемо бачити.

Квартальні та працівники Комунального підприємства «Волоські мережі» вже на собі відчули, як іноді складно згуртувати однодумців для вирішення проблем власного села, але це не заважає робити перші рішучі кроки у цій нелегкій справі та ставити перед собою нові завдання.

Досвідчений тренер-експерт з розвитку місцевих громад, Олександр Мітьков, фасилітатор діалогів, заручившись багаторічним досвідом у громадській справі, як ніхто інший розуміє важливість такої діяльності. В рамках заходу він розповів як налагодити взаємодію між органами місцевого самоврядування та активними громадянами для вирішення місцевих проблем, допоміг визначити коло питань у різних напрямках громадської ініціативи.

На засіданні круглого столу були розглянуті наступні питання з оцінки основних потреб громади: благоустрій, комунальні мережі, транспортна система, робота з різними соціальними групами (діти, молодь, люди похилого віку) та проектна діяльність у цих сферах.

Теорію на місці підкріпили і практикою. Присутнім запропонували розділитися між собою на три групи, кожна з яких займалась вирішенням одного з пріоритетних питань та презентувала своє бачення і нові ідеї в цьому напрямку. Учасники зазначають, що такий формат роботи виявився дуже ефективним, а суспільне обговорення сприяло кращому розумінню одне одного.

Сповнені силами, ідеями та з отриманим новим досвідом, заручившись підтримкою влади, квартальні вже наступного дня розпочали активну роботу на своїх округах.

Перші кроки завжди складні, але ми впевнені, що разом ми зможемо змінити життя на краще, аби кожен з нас прогулюючись вулицями нашого села чи спілкуючись з односельцями відчував той вагомий внесок, який він зробив для свого рідного Волоського.

Організував захід Благодійний Фонд «Помагаєм» в рамках проекту «Посилення експертного потенціалу громадських активістів Дніпропетровська та області» грантового проекту «Київський Діалог», який проводить ОДМГО «Культура Медіальна».

Галина Лісова

 

ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ
     
ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ
     
ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ СЬОГОДНІ


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду