Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Для нашого Благодійного фонду «Борисфен», який нещодавно створений, дуже важлива тема фандрейзингу. Тому в тренінгу «Основи фандрейзингу», який буде проводитись 23 червня поточного року в нашому селі, ми вирішили взяти участь всім колективом та запрошуємо наших волонтерів.

Тренінг організовує наш партнер Благодійний Фонд «Помагаєм» в рамках реалізації проекту «Посилення експертного потенціалу громадських активістів Дніпропетровська та області» грантового проекту «Київський Діалог» ОДМГО «Культура Медіальна».

Що ж таке фандрейзинг? Слово походить від англійського fundraising — залучення ресурсів, коштів. У сучасній українській мові існує два варіанти написання і, відповідно, вимови цього слова — «фандрейзинг» і «фандрайзинг». Ми скористаємося першим варіантом, оскільки він відповідає правильній вимові англійського слова raise — залучати, збирати.

Якщо благодійність — це добровільна та безкорисна допомога тим, хто її потребує, то фандрейзинг слід розглядати як дію, спрямовану на залучення цієї допомоги для тих, хто її потребує. У цьому, власне, і полягає зв’язок між благодійністю і фандрейзингом у контексті суспільних відносин.

Принципи благодійності (добровільність і безкорисність) можна застосувати і до фандрейзингу. Принцип добровільності полягає в тому, що громадсько значима діяльність здійснюється за власним бажанням, а не за чиїмось наказом. Принцип безкорисності передбачає залучення ресурсів не для власного збагачення, а для вирішення громадських проблем. Важливо зазначити, що мова йде не лише про залучення, а й про об’єднання ресурсів кількох сторін.

Організація, яка займається фандрейзингом, залучає зовнішні ресурси від донорів, спонсорів тощо. Вона вкладає і свої внутрішні ресурси. Такий процес називається мобілізацією внутрішніх благодійних ресурсів (тобто власних).

Громадські активісти, які візьмуть участь у тренінгові, зможуть реалізувати свої можливості завдяки отриманим знанням по фандрейзингу.

Тренінг відбудеться за адресою: с. Волоське, вул. Поштова, 4а.

Дата проведення: 23 червня 2016 року.

Початок реєстрації: з 9.30.
Початок тренінгу: 10.00.
Тривалість: 6 годин.
Тренер: Андрій Пінчук.
Учасники: громадські активісти.

Взяти участь у тренінгу можливо за попередньої реєстрації за телефоном: 067632 69 94, керівник проекту Оксана Володимирівна Чупіта, programs@pomogaem.com.ua.

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду