Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

"Журналіст у сучасному цифровому світі не буде мати ніяких переваг, якщо не зможе використовувати мобільну журналістику…”

Рана Саббах, член ради директорів GIJN і директор «Арабських репортерів за розслідувальну журналістику”


Цими вихідними у Волоському храмі Фонд громади "Борисфен” провів заняття зі створення якісного відеоролику та підвів підсумки по реалізації проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді”, що фінансується Благодійною організацією "Львівська освітня фундація”.

Учасники тренінгу на попередніх заняттях вчились створювати історію, брати інтерв’ю, писати цікаві статті, створювати якісні фото зі смартфону та квадрокоптеру. Всі ці знання стали в нагоді майбутнім журналістам, коли вони вчились створювати якісні відеоролики.

Під керівництвом тренера Івана Грязєва спочатку вчились знімати відеоролики, визначались, кого або що будуть знімати, де і коли, для чого їм це потрібно. Вчились структурувати відзняте відео. А потім працювали в додатку для відео монтажу "Kinemaster”. Виявилось, що це не так легко, але дуже цікаво.

Було дуже багато практики. Вчились редагувати ролики, додавати аудіо супровід та ефекти різної складності. Учасники так захопились своєю творчістю, що не помітили, як пролетів час. Всі одноголосно виявили бажання ще вдосконалювати здобуті навички. То ж домовились, що проєкт буде мати продовження. Будуть проведені ще навчальні заходи, під час яких можна буде більше часу приділити роботі з відео монтажем.

По проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді” підвели підсумки, поспілкувались, учасники обмінялись враженнями та думками, поділились досвідом, хто і чому навчився. Підвели підсумки, що журналіст повинен бути допитливим, цікавитись всім, що його оточує, не проходити повз жодного цікавого чи важливого об’єкту, заходу або події. Для журналіста важливо вміти слухати, ставити коректні та цікаві питання, орієнтуватися в різних сферах, підходити до своєї діяльності творчо. Для створення якісних фото та відео необхідно постійно удосконалювати знання та навички, бути в тренді нових програм, додатків тощо.

Учасники тренінгів отримали нові знання, досвід, навички та заохочувальні призи, які, сподіваємось, будуть їх надихати на творчість. Але ми з ними не прощаємось, продовження буде! До зустрічі!

 

MOJO ІV  - “Створення якісного відеоролику”
MOJO ІV  - “Створення якісного відеоролику”
MOJO ІV  - “Створення якісного відеоролику”
MOJO ІV  - “Створення якісного відеоролику”

 

Захід проведено у рамках проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді” за підтримки БО "Львівська освітня фундація”, програма "Розвиток волонтерства в громадах”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО "Львівська освітня фундація”.

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду