Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

    У неділю, 23 серпня, на території храму Святого Архістратига Михаїла села Волоське Фонд громади "Борисфен” продовжив навчання та підготовку молодих та амбітних майбутніх mojo журналістів.

   Тренінг "Розкриття теми під час підготовки текстів для статті” провів досвідчений у написанні статей та висвітленні новин староста нашого села та настоятель Храму отець Андрій Пінчук. 

    Багаторічний досвід тренера дозволив широко розкрити тему та наповнити її вдалими прикладами влучних статей. Одним із прикладів була стаття про Віктора Шмалька, місцевого жителя. У цій статті важливим для учасників було все: і влучно підібрана назва статті, і емоційність, і перерахування речей, які, за загальною думкою, не підвладні людині без ніг!

    А ще говорили про прості та складні прийоми написання, загальні принципи підготовки статей, доречні питання та відповіді для отримання цікавої інформації. 

   Найважливішою частиною тренінгу було обговорення актуальності, новизни та цікавості матеріалу. Як цікаво написати? Яку тему обрати, щоб вона була "не заяложена”? Зійшлись і донесли до учасників найкращий варіант для написання: коли основна думка та ідея усієї статті висловлюється у самому кінці, начебто підводячи до неї читача.


MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ” MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ”  MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ” 
MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ” MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ”  

 

 

   Головною практичною частиною, окрім ігор та інструкцій в ході тренінгу, стала поїздка усіх учасників із панотцем Андрієм на будівництво нового корпусу школи. На місці практикуму учасники мали можливість задати максимум питань для отримання інформації про терміни здачі об’єкту, планування самої будівлі, інтер’єрні та екстер’єрні рішення, фінансування будівництва та матеріальне наповнення будівлі. Всю інформацію, яку отримали учасники, вони зможуть використати як тему для звітного матеріалу.


MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ”  MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ”
MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ” 

 

    Бажаємо творчого запалу майбутнім mojo журналістам у їхній справі! На них ще чекають два цікавих тренінги. 

До нових зустрічей! Слідкуйте за нашими новинами!Захід проведено у рамках проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді” за підтримки БО "Львівська освітня фундація”, програма "Розвиток волонтерства в громадах”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО "Львівська освітня фундація”.


 MOJO ІІ  - “РОЗКРИТТЯ ТЕМИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТЕКСТІВ ДЛЯ СТАТТІ”


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду