Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

    У суботу, 15 серпня, Фонд громади "Борисфен” у дворі Волоського Храму Святого Архістратига Михаїла зібрав активну молодь на перший тренінг у рамках проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді”, що фінансується Благодійною організацією "Львівська освітня фундація”.

    Під час тренінгу вчились, спілкувались, практикувались!

    З досвідченим тренером Оксаною Чупітою час за навчанням пройшов непомітно. Ми встигли розглянути та поговорити на такі теми:

 • журналістський талант та 10 заповідей журналіста;

 • поняття mojo журналістики;

 • етапи підготовки та проведення інтерв'ю;

 • важливі техніки проведення інтерв'ю;
 • емпатія;
 • правила поводження з респондентом.

     А ще, було дуже багато практики, де учасники тренінгу вчились вловлювати точну суть історії, практикувались у ролях журналіста та респондента, продумували власні ток-шоу, побували в ролі видатних героїв сьогодення.

     Отож, навчання-світло! Попереду ще багацько цікавого у рамках проєкту: тренінги, практика та зйомки власних відео.

     А Ви вже готові стати героєм короткометражної стрічки, яку будуть готувати наші учасники? Може це будете саме Ви? Слідкуйте за свіженькими новинами!Захід проведено у рамках проєкту "Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді” за підтримки БО "Львівська освітня фундація”, програма "Розвиток волонтерства в громадах”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією БО "Львівська освітня фундація”.http://www.lef.org.ua/  MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ”
 


MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ”
MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ”  MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ” 
MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ”
MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ” MOJO І - “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю MOJO ЖУРНАЛІСТА В СІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ”
     


 скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду