Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Благодійний фонд «Фонд громади «Борисфен» розпочинає реалізацію грантового проєкту «Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді» за підтримки БО «Львівська освітня фундація».

В рамках проєкту буде відібрана група з 15 учасників, для яких будуть проведені наступні заходи:

  1. Тренінг «Організація та проведення інтерв’ю mojo журналіста в сільській громаді». 

  2. Тренінг «Розкриття теми під час підготовки текстів для статті».

  3. Тренінг «Фото та зйомка з квадрокоптера».

  4. Тренінг «Створення якісного відеоролику».

  5. Підсумковий захід. Перегляд відеороликів, визначення та нагородження переможців.


Протягом навчальних заходів будемо разом визначатися: що ж таке mojo (мобільна) журналістика? Чи є людина, яка знімає на смартфон, але редагує в ноутбуці, мобільним журналістом? Чи повинно визначення мобільного журналіста включати людину, яка використовує DSLR (однооб'єктивну цифрову дзеркальну камеру) для відеозапису, але редагує відео на смартфоні?

Ми намагатимемось сприяти кращому розумінню журналістських професійних ролей, обов'язків, методів роботи та етичних орієнтирів.

Учасники заходів матимуть змогу навчитися створювати якісні фото, відео матеріали, брати інтерв’ю з метою привернення уваги мешканців громади до нагальних проблем задля розвитку громади. 

Маємо на меті також привернути увагу населення громади на проблеми збереження довкілля, необхідності розвитку зеленого туризму.

Якщо тебе зацікавила тематика майбутніх тренінгів та ти мрієш у майбутньому стати журналістом - реєструйся для участі в проєкті. Зареєструватися можна за телефоном +380938077221

WhatsApp, Viber, Telegram


контактна особа Ксенія Григорчак.

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду