Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Волоське - невеличке село на березі Дніпра з прекрасними краєвидами, Але найбільше прикрашають наше село його активні мешканці. У волоському старостинському окрузі живуть прекрасні люди і найкраща молодь. Хочемо вам трішки розповісти саме про неї.

Вже декілька років у Волоскому працює волонтерський корпус - це молодь та школярі, які активно беруть участь у всіх заходах, які проводяться у селі.

Вони з однаковим завзяттям беруться і за допомогу в організації та проведенні свят, і за посадку дерев, і за прибирання території.

У наших волонтерів чимало досягнень та надбань за останні три роки. Серед яких:

• участь у більш ніж 10 толоках з прибирання території Волоського старостинського округу;

• участь у трьох толоках з висадки дерев та озеленення території біля будівлі офісу Старости та за селом вздовж дороги;

• участь в усіх культурно - масових заходах у Волоському старостинському окрузі. Для всіх нас особливим святом та отриманням досвіду у проведенні заходів стало святкування 250-річчя нашого села.

Ніякого якісного проведення свята не було б, якби у Волоському не працював волонтерський корпус. Майже 30 молодих людей створювали лампову атмосферу для волохів та гостей села.

ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС
ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС

Вони розставляли тюки із соломою та вирізали накидки для них, перевозили, розставляли, і прибирали столи та стільці для майдану майстрів. Встановлювали, обслуговували і збирали велику палатку для Крамниці волоських сувенірів. Прибирали під час всього свята сміття з усіх сміттєвих баків, продавали білети волоської лотереї, роздавали подарунки і ще робили багато-багато іншого.

Волонтерів під час свята можна було розпізнати по помаранчевим футболкам з написом «Волонтер», Фонд Волоської громади «Борисфен».

Ми в свою чергу не забуваємо робити яскравішим їхнє життя, заохочуємо їх, віддячуючи за безкорисну допомогу. Для наших волонтерів Фонд «Борисфен» разом з виконкомом Новоолександрівської сільської ради та Волоським храмом святого Архістратига Михаїла організували поїздку в кінотеатр, пейнтбольний клуб, дарували цінні подарунки, організовували різноманітні поїздки по Україні та закордон.

ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС  ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС  ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС 

Ми вдячні, що чималу частину Фонду громади складають саме вони, ці діти з палким поглядом, добрим серцем та не дитячою відповідальністю.

А ще, окрім волонтерської роботи, вони займаються футболом, грають у настільний теніс, танцюють, співають, вивчають мови, захищають честь села та школи на усіляких змаганнях, відвідують семінари та тренінги,  вчаться у школах та університетах. І ще багацько усього цікавого є у їхньому життя.

ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС 

Вони добрі, щирі та відкриті. Вони - кращі, наші волонтери!

ВОЛОСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОРПУС

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду