Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Ось і добігла кінця Масляна. За цей тиждень хто як міг, готувався до початку посту. Хтось відвикав від м’ясних страв, хтось мирився з тими, кого скривдив, а хтось дозволив собі розважитись, знаючи що наступні 40 днів – піст.

В неділю ми зібралися в нашому храмі, аби не тільки помолитися, а й особисто попросити прощення, у тих, з ким бачимось лише в церкві. Цього дня прийшло багато дорослих, але дітей було ще більше! Це все тому, що по завершенні богослужіння на них чекало довгоочікуване свято.

Церковне подвір’я та, навіть, за його лаштунками, зайняла дітвора. Для дітей був підготовлений квест з 10 станцій. Вони перетягували канат і розповідали вірші, брали участь у півнячих боях і, навіть, літали на мітлах у тандемі! Проходивши 10 станцій з випробуваннями, діти заробляли «блінуки», за які могли придбати в «магазині» щось на свій смак в залежності від кількості зароблених «блінук».


ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ
ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ  ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ 
ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ  ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ  ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ 
 
 

 

Наприкінці свята усі були задоволені, адже і діти з подарунками та незабутніми враженнями, і батькам радісно, що їх дитина щаслива.

ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ

 

Трошки перепочивши, ми почали свято для дорослих. Усіх прихожан та гостей храму чекали млинці та вареники з різноманітними начинками. Розважити всіх завітав наш друг Ян (клоун Фонарик). Він показував фокуси, провів веселі конкурси, в яких перемогла дружба.


 ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ   ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ 

 

Після чого пройшов благодійний аукціон. Цього року усі виручені кошти підуть на закінчення роботи над виданням «Волоський часопис» до 250-річчя Волоського. Робота над часописом велась в чотирьох містах, в кількох архівах та в двох університетах. Він включатиме в себе історію Волоського, про мешканців у роки І-ї та ІІ-ї Світових війн та голодомору, майже втрачений діалект, казки, легенди та ще купу цікавих фактів про наше рідне Волоське.


 ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ  ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ 

 

Цьогоріч на аукціоні були: мило та воскове саше ручної роботи, які зробили діти у нашій недільній школі, вино від старости та горщики ручної роботи від майстрині на всі руки, мешканки Волоського – Гаржи Світлани.


 ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ   ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ 

 

Після запеклої боротьби за лоти, втомлені, але задоволені, ми перейшли до трапезної, де ще в дружній компанії поспівали пісень, поспілкувалися, звичайно ж, частувалися млинцями та різними солодощами.

Дякуємо Олександру Махно за музичний супровід свята.


ВОЛОСЬКЕ СВЯТКУЄ МАСЛЯНУ

 

Так ми у Волоському святкуємо Масляну. Ще раз вітаємо усіх і бажаємо наснаги та сил у наступаючому Великому посту.

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду