Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

 

У суботу 23 лютого у Волоському Фонд громади «Борисфен» провів один з найзапальніших заходів – дискотеку 80-х. Відриватися під запальні хіти молодості або, для декого, дитинства, прийшло багато людей. І як не дивно, усі на рівні витанцьовували під старі та всім відомі хіти. Давно в нашому селі не проводилось настільки веселого заходу.


ТАНЦЮЮТЬ УСІ! 

 

 На дискотеці проводились різноманітні конкурси, в яких всі активно брали участь. У конкурсах на знання сленгу 80-х та відгадування предметів з тих часів словами сучасності виграли Тетяна Демуш та Тетяна Топал, які миттєво давали відповіді, залишаючи суперників позаду. Вітаємо переможців та бажаємо залишатись такими ж активними та веселими.

Незабутню атмосферу вечору звісно створювала музика! А хіти 80-90-х звучали не тільки з колонок, а й наживо. Олександр Махно прикрасив вечір чудовою грою на саксофоні, що створило особливу романтичну енергетику.


ТАНЦЮЮТЬ УСІ!  ТАНЦЮЮТЬ УСІ! 

 

І всі чоловіки ринули запрошувати дівчат та жіночок на повільні танці.


ТАНЦЮЮТЬ УСІ!   

 

Дякуємо Олександру Махно та Денису Соловйову за прекрасний музичний супровід, а Столяренко Андрію Віннадійовичу - за надані призи для конкурсів.

Дякуємо всім, хто відвідав захід. Бажаємо зберегти отриманий заряд енергії та позитиву надовго!


ТАНЦЮЮТЬ УСІ!
ТАНЦЮЮТЬ УСІ! 


 


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду