Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

с. Волоське занурюється у золоту осінь. Частина листя покривалом стелиться в садочках та парках. Частина все ще тремтить на гілках дерев. Жителі нашої громади дрібними кроками рухаються у напрямку формування комфортного екологічного середовища для життя. Раціональне використання природніх ресурсів є обов’язковим елементом цього процесу. Ми не палимо листя.

29 жовтня 2018 року школярі Волоської школи вчилися виготовляти власноруч компостери та перетворювати за їх допомогою органічні рештки на добриво. Це дає змогу уникнути спалювання листя та бур’янів з городів і справді називати село екологічним. В той час, як сусідні населенні пункти задихаються під пеленою їдкого диму, у Волоському можна глибоко вдихнути чарівні аромати осені, милуючись схилами балок та чудовими краєвидами річки Дніпро.

На першому етапі заходу учасники знайомилися і озвучували свої мрії. Більшість згадувало річку Дніпро та краєвиди. Школярі пишаются своєю місцевістю і готові змінювати світ навколо себе.


 Компостування з молоддю   Компостування з молоддю
 


В цьому їм допомогла теоретична частина про компостування. Молодь дізналася, що компост — це живе екологічне добриво, в якому багато корисних бактерій. Хлопці та дівчата навчилися розміщувати компостер в тіні, ховати його від сонця та правильно закладати органіку, пересипаючи її землею. В компостер можна складати не лише рослини, а й гній та відходи з кухні. Такі заходи значно зменшують кількість відходів, що утворюються в господарстві. Тому сміттєві баки не переповнюються і не тхнуть.


Компостування з молоддю  Компостування з молоддю 
Компостування з молоддю  Компостування з молоддю
 
Після теоретичної частини усі учасники тренінга вийшли на подвір’я школи, вибрали ділянку відповідно до отриманих знань, і змайстрували вуличний компостер, який може вміщувати органіку із двору та із кухні школи.

 Компостування з молоддю   Компостування з молоддю 
 Компостування з молоддю   Компостування з молоддю 
 Компостування з молоддю   Компостування з молоддю

 

Завдяки таким тренінгам село стане чистішим та екологічнішим. На часі підготовка до роздільного збору відходів. Захід проводився в рамках компоненти проекту ДОБРЕ «Голос громади в місцевому самоврядуванні».

Проведення даного заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст заходу є відповідальністю БФ «Борисфен» і не обов'язково відображає точку зору USAID чи уряду Сполучених Штатів.


Компостування з молоддю  Компостування з молоддю


 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду