Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

26 вересня учні 10-11 класів Волоської школи взяли участь у районних спортивних змаганнях «Ігри патріотів», які проводилися на стадіоні смт Слобожанське.

Багато цікавих та нових конкурсів та естафет, серед яких:

1. «Велика естафета».

Хлопці та дівчата розбирали та збирали автомат Калашникова, бігали та віджималися. Наша школа пройшла естафету за 4,07 хв. Хоч ми й не стали переможцями у цьому конкурсі, але бажання продовжувати змагання в нас не зникло, а навпаки, ще більше додало енергії.ІГРИ ПАТРІОТІВ  ІГРИ ПАТРІОТІВ  

2. Конкурс «Розбір та збір АК на швидкість».

Брали участь у такому конкурсі вперше і вперше розбирали автомат. Дітям було дуже цікаво спробувати, як це по-справжньому розібрати та зібрати АК. Хороший результат показали наші учнів і для них це непогана практика.


ІГРИ ПАТРІОТІВ  ІГРИ ПАТРІОТІВ 

 

3. Конкурс «Підтягування на перекладині».

Змагання проходили з учнями з 22 шкіл.

4. Конкурс «Стрільба з пневматичної гвинтівки».

Учасники від нашої школи посіли 9 місце у рейтинговій таблиці. Дуже непоганий результат, враховуючи, що у нашій школі немає тиру.

5. «Метання гранати на дальність».

У цьому конкурсі дуже гарні результати показали наші хлопці та зайняли призове ІІ місце – жбурнули гранату аж на 42 м, за що Назаренко Артур був нагороджений грамотою районного військкомату та грошовою винагородою.


ІГРИ ПАТРІОТІВ 

 


Дякуємо нашій команді, яка представляла Волоську школу на районних змаганнях:

Назаренко Артуру, Мікічу Євгену, Солонько Степану, Пені Катерині, Павлиніву Артуру, Павлиніву Максиму, Руденко Олександрі, Смику Максиму.

Хлопці та дівчата ви – МОЛОДЦІ! Так тримати!


ІГРИ ПАТРІОТІВ 


 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду