Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

19 вересня у Волоській школі був насичений день. Окрім проведеного заходу з екології для дітей 3-4 класів, ще було проведено семінар-тренінг для вчителів школи на тему «Сучасне бачення екології».

Поспілкувались і про «сталий розвиток» та його впровадження, і про «зелену енергетику» та «зелений офіс».

Найцікавішою на найактуальнішою темою обговорень стало енергозбереження, енергоефективність та розвиток відновлюваних джерел енергії. Поговорили також про те, що кожне покоління має витрачати стільки ресурсів, скільки йому необхідно для життя, залишаючи щось для дітей та онуків.

Ведучий заходу, голова ГО «Зелений Світ – Друзі Землі», Олексій Ангурець, якому ми дуже вдячні, навів приклали роботи обласної влади в сфері екології та охорони довкілля. Зокрема, про впровадження системи екологічного моніторингу.

В кінцевому блоці відбулося обговорення значення освіти в поширенні ідей сталого розвитку. Зроблено акцент на формування сучасного світогляду дітей та молоді з врахуванням важливості екологічної складової. Адже, вчитель - це найважливіший носій інформації для школярів.

По закінченню обговорювались різні питання на екологічну тематику.

Вчителі Волоської школи отримали багато цікавої та корисної інформації, як у обговореннях, практичних вправах, так і в буклетах та посібниках, які вони отримали по закінченню заходу, що буде сприяти у вихованні та зацікавленні учнів!

 

Організатор заходу БФ «Борисфен»

Захід проведено у рамках проекту «Збереження екології у Волоській громаді Дніпровського району Дніпропетровської області», який реалізується в рамках проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної і Східної України», що адмініструється громадською організацією Центр «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

 

   

 


СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ  СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ  СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ 
СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ  СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ

СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЇ 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду