Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

На минулому тижні дітлахи Волоського побували на екскурсії у балці с. Майорка. У балці пройшла екологічна екскурсія, під час якої двадцять дітей середнього шкільного віку ознайомились із типовими представниками рослинного та тваринного світу балок та степу.

Надзвичайно цікаво дітям було подивитись на звичні для них рослини під іншим кутом, дізнатись їх наукові назви, властивості та походження.

Серед червонокнижних рослин та птахів, які ми побачили були:

-Хвощ болотний - Багаторічна рослина заввишки 10—40см. Кореневища чорні, зазвичай з бульбами. Стебла 1,5-4мм в діаметрі з косими вгору спрямованими гілочками. Гілочки варіюють по довжині, числу, густоті і напрямку зростання. Листові зубці на гілочках по 3—4 в мутовці. Спороносні та вегетативні пагони однакові. Після опадання стробіла рослина продовжує рости та фотосинтезувати.


ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» 


-Астрагал шерстистоквітковий - Астрагал шерстистоквітковий— багаторічнатрав'яниста рослина, відноситься до життєвої форми кущиків, що утворюють багатоглавий стеблокорінь—каудекс. Звичайно в кущі 3−5 лежачих, стоячих або висхідних стебел, що густо вкритілистям. Довжина стебел до 40см. Стебла розгалужені, добре розвинені.


ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» 


-Ковила - Більшість видів ковили багаторічні, декілька видів — однорічні. Ці трави мають коротке кореневище, що іноді випускає дуже великий пучок жорсткого листя, згорнутого часто в трубку і схожого на дріт.


ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» 


-Птах Канюк - вид хижих птахів родини яструбових.В Україні найбільш численний хижий птах; у різних регіонах осілий, кочовий або перелітний.


ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» 


Штучні насадження (як акація) мають менше різноманіття і не такі стійкі, як природні. Тому є вразливими до екстремальних умов. Через це важливо зберігати червонокнижні види, вони роблять нашу природу стійкішою.

Серед побачених небажаних та карантинних рослин – Псевдоакація, амброзія полинолиста, трава Нетреба.

Захід проведено в рамках проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної і Східної України», що адмініструється громадською організацією Центр «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.


  ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН»


Дякуємо за проведення цікавого та пізнавального заходу нашому другові, викладачу Дніпропетровського аграрного університету – Вадиму Манюку та за допомогу у організації заходу – Ігорю Матвію.

Це наше цікаве Волоське!


ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН»  ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН»  ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» 
ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН»  ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН»

ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН»  ЕКСКУРСІЯ «ЗБЕРЕЖЕННЯ РІДКІСНИХ ВИДІВ РОСЛИН» 
 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду