Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

Любий друже! Я благаю -

Природу вмій любити,

Не смій ніколи і нізащо

Їй шкоду спричинити!

Даремно квіточку не рви,

Пташині спокій дай,

Усе, що є навколо тебе,

Люби й оберігай!


Фонд громади «Борисфен» розпочав низку заходів в рамках проекту «Збереження екології у Волоській громаді Дніпровського району Дніпропетровської області», який реалізується в рамках проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної і Східної України», що адмініструється громадською організацією Центр «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

29 червня квартальні, молодь та просто небайдужі люди Волоської громади взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Збереження екології у Волоській громаді».

Дуже цікаво було дізнатися щось нове про кожного учасника заходу, який створив власний герб, що включає 4 позиції:

  • з чим я себе асоціюю, (малюнок) на що я схожий;
  • чим я горджуся;
  • що я хочу зробити в селі;
  • про що я мрію.

Далі була робота в командах. Волоській громаді ставили діагноз і вирішували, що робити, щоб зберегти природу, довкілля рідної громади. Проаналізували кількість відходів, що в середньому створює кожна людина, отримали поради, як зменшити кількість відходів.

Засідання круглого столу пройшло дуже активно і продуктивно. Врезультаті учасники сформулювали план дій на найближчий час для збереження довкілля рідної громади. Отримали буклети з корисною інформацією «Сортуй відходи правильно!» та «Бережеш екологію – бережеш здоров’я!».

Але найголовніше, що треба кожному почати з себе: Щоб ти не робив, подумай, чи не нашкодиш ти цим природі?

Всі учасники пообіцяли передати отримані знання своїм рідним, друзям, мешканцям кварталу, та й самі жити за трьома принципами:

зменшуй споживання, використовуй повторно, переробляй.

І наостанок, серед багатьох пунктів, учасники вирішили у вересні провести загальносільську толоку, у жовтні висадити дерева біля дитячих майданчиків.

Не будьте байдужими! Приєднуйтесь до наших започаткувань!

Цей документ здійснений за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю БФ «Борисфен» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Національного Фонду Демократії.

      

 

Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському Засідання круглого столу у Волоському

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду