Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

21 квітня поточного року у Волоському пройшло відкриття футбольного майданчику.

Футбольний матч проходив на оновленому футбольному полі з новим інвентарем, який придбаний за фінансування програми «DOBRE», у рамках Волоського молодіжного проекту «Футбольний майданчик».

Варто зазначити, що наші футболісти як ніколи виявили свій спортивний характер, наполегливість, жагу до перемоги, адже кожен матч був видовищним: на полі, попри прохолодну, похмуру погоду, було дійсно гаряче, і там вирували неабиякі спортивні пристрасті.

Розіграли декілька матчів: команди дітлахів віком від 4 до 10 років у футбольному поєдинку зійшли у нічиїй, а найвидовишнішою була запекла боротьба команд: «Молодь» - хлопці віком від 13 до 18 років та «Пенсіонери» - хлопці віком від 18. За підсумками матчу виграла команда «Пенсіонери».

Ми за розвиток спорту. Ініціативна група Волоського, яка допомагала у написанні грантового проекту, всіляко сприяємо тому, щоб залучати односельчан, а особливо дітей та іншу молодь, до занять спортом. А такі змагання, які проводились сьогодні, є гарним прикладом того, як зацікавити людей, спонукати їх полюбити спорт, зокрема й футбол, почати займатися якимось видом спорту, що найбільше до вподоби!


 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ
 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ   КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ 
 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ   КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ  КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ 
 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ
 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ   КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ
 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ
 КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ   КОМУ ЩО, А НАМ ФУТБОЛ 


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду