Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

А чи знаєте ви де був наш новообраний президент школи Артур Павлинів з 26 лютого по 2 березня? Не знаєте? Так ми вам розповімо!

Ці 5 днів Артур провів у компанії молодих та енергійних лідерів з усієї України на навчанні у школі молодіжного лідерства «DOBRE – LID».

У рамках програми DOBRE молодих активістів зібрали до школи у Києві. Майже тиждень навчали принципам незалежного урядування, дали можливість спробувати себе у ролі управлінців, які вирішують проблеми громади, навчали мислити нестандартно та презентувати свої ідеї аудиторії.

Натхненний Артур повернувся до рідного Волоського, і він рішуче налаштований втілювати нові ідеї у життя. І ось що він розповів про враження від школи лідерства:

«Приїхавши до цієї школи, я був вражений організацією заходів. Все дуже грамотно організовано та продумано. Підібрані найкращі тренери для роботи з аудиторією. Саме вони і дали нам змогу отримати багато цікавої та корисної інформації. Найбільше сподобався та запам’ятався виступ тренера з ораторського мистецтва – Вікторії Черевко».

Бажаємо молодому лідеру успіхів та наснаги у його починаннях!


УЧНІВСЬКИЙ ЛІДЕР  УЧНІВСЬКИЙ ЛІДЕР  УЧНІВСЬКИЙ ЛІДЕР 


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду