Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

12 травня поточного року у Дніпровському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар-тренінг на тему "Проекти як інструменти інвестиційного та інфраструктурного розвитку громади".

Староста нашої громади Андрій Пінчук взяв участь в тренінгу, від якого був у захваті. Настільки важливим та цікавим був зміст заходу.

Тренінг вели доценти Ірина Аркадіївна Чикаренко та Олена Миколаївна Гладка, які мають великий досвід у цій справі, склали навчальні посібники за даною темою.

Учасники тренінгу виконували і практичні завдання, і слухали міні-лекції.

Розглядались питання стратегічного і проектного підходів у забезпеченні інвестиційного та інфраструктурного розвитку громади, передумови та переваги їх застосування.

Наразі для об'єднаних громад створені умови для участі в різноманітних проектах, але ще не у всіх вистачає досвіду в написанні проектних заявок. Тож, такі заходи дуже важливі, особливо для початківців.

Далі з'ясовували, як виявити проблеми громади, які існують методи аналізу? Що таке середовище проекту і як працювати із зацікавленими сторонами? Проблема, її узгодженість зі стратегічними пріоритетами розвитку території та альтернативні варіанти її вирішення.

Звернулись до Закону України "Про інноваційну діяльність". Адже інноваційність - основна вимога до змісту проекту місцевого розвитку.

Написати проект - це складна робота, але не менш складно його реалізовувати. Розбиралися, що таке команда проекту та як її створювати. На практиці вчилися розподіляти командні ролі та приймати командні рішення.

Вчилися визначати мету проекту, формулювати його очікувані результати (короткострокові та довгострокові). Формували концепцію проекту.

Закінчився тренінг дискусією з даної теми.

Організувала захід та відповіла на всі болючі питання в кінці тренінгу Олена Анатоліївна Тертишна, директор Дніпровського центру розвитку місцевого самоврядування, за що їй особлива вдячність від учасників.


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду