Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

28 квітня поточного року пройшов Семінар працівників культури Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади.

Як підсумок роботи Волоського будинку культури за рік виступили: фольклорний ансамбль «Ромашка», дитячі колективи, учні Волоської школи . Зі сцени звучали пісні, вірші, гуморески та гарна музика.

На звітний концерт завітала Ольга Борисівна Камишан, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоолександрівської сільської ради.

Андрій Миколайович Пінчук, староста громади, у своїй промові подякував працівникам будинку культури за відповідальну роботу, ініціативність і відданість справі та нагородив грамотами від сільської ради.

Концертна програма була дуже насиченою і глядачі радо зустрічали кожного виконавця:

учасників дитячого співочого колективу дитсадка «Ромашка» (керівник – Махно Олександр Васильович), хореографічний колектив «X-DANCE» (керівник – Гром Олена Іванівна), дитячий духовий оркестр «Три танкісти»(керівник – Махно Олександр Васильович). Були також і сольні виступи – Бирка Ангеліна представила вірш, який сама написала, «Моя Україна», Попов Іван повеселив усіх гуморескою, Іваніді Елла показала запальний східний танець, Логвінова Богдана виконала гарну пісню (керівник - Снісар Світлана Іванівна).

Також своїми виступами глядачів потішили гості концерту з с. Новоолександрівка: фольклорний ансамбль «Суряночка» та Світлана і Станіслав Махно зі своїми вихованцями та власними виступами.
Ольга Борисівна Комишан привітала глядачів і аматорів сцени, підкреслила активність і результативність творчого колективу закладу, не дивлячись на не найкращі умови у Волоському будинку культури.

Звітний концерт прийнято і оцінено на відмінно!

Після концертної частини семінару делегація представників будинків культури та бібліотек об’єднаної громади перевірили роботу нашої бібліотеки під керівництвом Снісар Валентини Миколаївни. Валентина Миколаївна провела бібліотечний урок на тему: «Великдень» та показала роботу бібліотеки у вигляді електронної презентації. Під час семінару учасники ділились власним досвідом, різноманітними нововведеннями, які могли б покращити роботу бібліотеки.

Після завершення семінару всі його учасники змогли насолодитись виставою, яку показували учні недільної школи на Великоднє свято. Староста Андрій Пінчук провів екскурсію в музеї храму та бібліотеці.


СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ  СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ
СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ 
СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду