Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

 

Ти відомий сьогодні кожному

Не ім’ям своїм, а бідою.

Тою вулицею порожньою

Понад прип’ятською водою…

Мій Чорнобиль! Зелений пагорбе!

У якому ти жив сторіччі?

Запеклись перестиглі ягоди,

Наче кров, на твоїм обличчі.


26 квітня - День Чорнобильської трагедії - для українців особливо трагічна дата. Цього року виповнюється 31 рік від дня Чорнобильської катастрофи, яка стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики у світі. Радіацією забруднено понад 54 тис. км2 території, постраждало понад 3,4 млн людей, з яких 1,5 млн — діти. Смертоносна пляма накрила понад 1000 українських міст і сіл, а на карті України з'явилась 30-кілометрова «зона відчуження». Для ліквідації наслідків катастрофи було мобілізовано понад 600 тисяч осіб. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

Серед героїв – і жителі с. Волоське, що на Дніпропетровщині. Володимир Антипов, Дмитро Канцур, Іван Шмегленко, Павло Чабан, Олександр Явдошляр.

Сьогодні наші герої завітали до Волоської школи, де проходила лінійка на честь вшанування пам`яті жертв Чорнобильської катастрофи. Діти дуже зраділи цьому. Під час лінійки задавали багато запитань та безмежно дякували за можливість жити здоровими саме у нашій країні.

Староста громади Андрій Пінчук від свого та від імені голови Новоолександрівської сільської ради Олександра Візіра висловив щиру подяку односельчанам, ліквідаторам наслідків катастрофи. Після чого усі присутні схилили голови у хвилині мовчання перед пам’яттю тих, чиє життя передчасно обірвала трагедія в Прип’яті.

Після лінійки діти мали можливість ближче поспілкуватись з гостями. Кожен з героїв побував у дітей на «Уроці мужності», де учні мали можливість задати питання: «Як усе було?» та отримати відповідь від людей, які усе це пережили та бачили на власні очі.

Бажаємо усім ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи міцного здоров`я та многая літа.

Нехай у цей день національної скорботи сумні дзвони Чорнобиля відгукнуться в серці кожного з нас співчуттям і милосердям…


ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду