Зробимо рідне Волоське кращим

вул. Центральна, 18, с. Волоське,
Дніпровський р-н та обл., 52043

+38(067)86-66-457
mail@borisfen.org.ua

ПН - ПТ 8.00 - 17.00
СБ - НД вихідний

У 1941 році війна принесла розруху і змінила життя всіх людей. У центрі с. Волоське є меморіальний комплекс «ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ», на 8 плитах викарбувані 176 прізвищ людей, які не повернулись до рідних осель. 
З роками плити почали просідати та руйнуватись, тому було прийняте рішення щодо капітального ремонту й відновлення меморіалу.
Активісти с. Волоське вирішили відремонтувати меморіал до Дня Перемоги. Організацію свята в свої руки взяв Фонд Волоської громади «Борисфен». Підготовка почалася кілька місяців тому: представники фонду та члени сільської Ради ветеранів розробили проект оновлення монументу, виконання нових елементів із граніту. Вони ж погоджували списки загиблих, уточнювали новий дизайн. Бажання оновити пам’ятник було передане до Новоолександрівської сільської ради. Завдяки процесам децентралізації з’явилася можливість використати на це кошти місцевого бюджету, за що ми дуже вдячні Новоолександрівській сільській раді і особливо її очільнику - Олександру Візіру.

Реконструкція меморіалу  Реконструкція меморіалу
 до реконструкції    після реконструкції 

Проведено демонтаж старих плит, їх замінили на нові гранітні плити, на яких було викарбувано імена загиблих односельчан. На території меморіалу відновили та створили нові квітники завдяки розпліднику «Зелене кільце», розташованому у нашому селі. 

Ми маємо подякувати працівникам КП "Волоські мережі" та дітлахам дитячого будинку сімейного типу с. Волоське за їх самовіддану працю по прибиранню території меморіалу.

Коли вранці 9 травня люди зібралися перед новим пам’ятником, вони побачили перед собою прізвища, викарбувані на сторіччя в граніті. Прізвища тих, хто залишився назавжди в серці та в пам’яті односельців.

 

 Реконструкція меморіалу  Реконструкція меморіалу  Реконструкція меморіалу
     
 Реконструкція меморіалу  Реконструкція меморіалу  Реконструкція меморіалу
     

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Залишити свій коментар

Місія Фонду «Борисфен»

Розвиток Волоської громади. Вирішення нагальних проблем територіальної громади на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

Категорії

У нас багато ідей. Фонд "Борисфен" шукає друзів.

контакти фонду